PREDAJ HUTNÍCKEHO MATERIÁLU A PROFESIONÁLNEHO NÁRADIA

prijmite naše pozvanie do novootvorenej predajne hutníckeho materiálu a profesionálneho pracovného náradia na staničnej ulici v Čadci.

Ponúkame Vám materiál profilového charakteru, plechy, rúry či betonárske ocele za najlepšie ceny v regióne. K tomu Vám tiež ponúkame pomoc s úpravou a spracovaním materiálu formou rezania, zvárania, vŕtania či ohýbania, až po výrobu hotových výrobkov.

Ako najväčší regionálny predajca profesionálneho náradia značky Milwaukee, ktorá je jednotkou na trhu s akumulátorovým náradím, Vám tiež ponúkame najširšiu škálu káblového aj akumulátorového náradia a príslušenstva pre Vašu stavbu, dielňu, auto či záhradu. Vďaka výnimočnému výkonu a spoľahlivosti, sa náradie Milwaukee stáva jednou z najlepšie predávaných značiek nie len v Európe.

Masívna konštrukcia a bezuhlíkové technológie robia z našich produktov bezúdržbových pomocníkov s vynikajúcou odolnosťou aj v tých najväčších výrobných prevádzkach. K tomu všetkému Vám ponúkame expresný záručný a pozáručný servis a trojročnú záruku pre fyzické aj právnické osoby.

V prípade akýchkoľvek otázok Vám s radosťou poradíme a odpovieme.

Tešíme sa na Vašu návštevu

S pozdravom
Personal SLOVAK HOLDING, s.r.o.
obchod.sh@gmail.com
0908351333