Previous
Next
0 +
Spokojn├Żch z├íkazn├şkov
0 +
zrealizovan├Żch projektov
0 k
odpracovan├Żch hod├şn

PROFIL SPOLO─îNOTI

Spolo─Źnos┼ą┬áSLOVAK HOLDING s.r.o. vznikla ako holding viacer├Żch spolo─Źnost├ş so z├ímerom spolo─Źnej expanzie na zahrani─Źn├Ż trh, hlavne krajiny bl├şzkeho v├Żchodu a┬áSevernej Afriky v┬ároku 2009. Z├ímerom spolo─Źnosti je budovanie obchodn├Żch vz┼ąahov medzi Slovenskom a krajinami bl├şzkeho v├Żchodu a┬ásevernej Afriky, v├Żvoz kapac├şt a┬átechnol├│gi├ş, pomoc ve─żk├Żm investorom uskuto─Ź┼łova┼ą ich z├ímery. V┬áneskor┼íom obdob├ş sa vedenie spolo─Źnosti vyprofilovalo na jeden subjekt so z├ímerom zjednodu┼íenia a ur├Żchlenia rozhodovac├şch procesov. Spolo─Źnos┼ą je schopn├í dynamicky reagova┼ą na po┼żiadavky trhu a┬áobchodn├Żch partnerov. Zameriava sa hlavne na stavebn├║ ─Źinnos┼ą, v├Żstavbu technologick├Żch celkov na k─ż├║─Ź, v├Żrobn├Żch objektov a h├íl a┬áv├Żrobu a┬ámont├í┼ż oce─żov├Żch kon┼ítrukci├ş ako na Slovensku tak aj v┬ázhrani─Ź├ş.

Predaj hutn├şckeho materi├ílu

V na┼íej predajni n├íjdete materi├íl profilov├ęho charakteru, plechy, r├║ry ─Źi beton├írske ocele za najlep┼íie ceny v regi├│ne. K tomu V├ím tie┼ż pon├║kame pomoc s ├║pravou a spracovan├şm materi├ílu formou rezania, zv├írania, v┼Ľtania ─Źi oh├Żbania, a┼ż po v├Żrobu hotov├Żch v├Żrobkov.

V├Żroba a mont├í┼ż

Venujeme sa n├ívrhom, v├Żrobe a mont├í┼żam oce─żov├Żch kon┼ítrukci├ş.
Rozumieme oceli. Presved─Źte sa!

Profesionálne náradie

Ako najv├Ą─Ź┼í├ş region├ílny predajca profesion├ílneho n├íradia zna─Źky Milwaukee, V├ím pon├║kame naj┼íir┼íiu ┼ík├ílu k├íblov├ęho aj akumul├ítorov├ęho n├íradia a pr├şslu┼íenstva pre Va┼íu stavbu, diel┼łu, auto ─Źi z├íhradu

V├Żkopov├ę pr├íce
a autodoprava

Lorem ipsum dolor sit amet, no dissentiunt instructior usu, saperet invidunt vim id.

Scroll to Top