0 +
Spokojných zákazníkov
0 +
zrealizovaných projektov
0 k
odpracovaných hodín

PROFIL SPOLOČNOTI

Spoločnosť SLOVAK HOLDING s.r.o. vznikla ako holding viacerých spoločností so zámerom spoločnej expanzie na zahraničný trh, hlavne krajiny blízkeho východu a Severnej Afriky v roku 2009. Zámerom spoločnosti je budovanie obchodných vzťahov medzi Slovenskom a krajinami blízkeho východu a severnej Afriky, vývoz kapacít a technológií, pomoc veľkým investorom uskutočňovať ich zámery. V neskoršom období sa vedenie spoločnosti vyprofilovalo na jeden subjekt so zámerom zjednodušenia a urýchlenia rozhodovacích procesov. Spoločnosť je schopná dynamicky reagovať na požiadavky trhu a obchodných partnerov. Zameriava sa hlavne na stavebnú činnosť, výstavbu technologických celkov na kľúč, výrobných objektov a hál a výrobu a montáž oceľových konštrukcií ako na Slovensku tak aj v zhraničí.

Predaj hutníckeho materiálu

V našej predajni nájdete materiál profilového charakteru, plechy, rúry či betonárske ocele za najlepšie ceny v regióne. K tomu Vám tiež ponúkame pomoc s úpravou a spracovaním materiálu formou rezania, zvárania, vŕtania či ohýbania, až po výrobu hotových výrobkov.

Výroba a montáž

Venujeme sa návrhom, výrobe a montážam oceľových konštrukcií.
Rozumieme oceli. Presvedčte sa!

Profesionálne náradie

Ako najväčší regionálny predajca profesionálneho náradia značky Milwaukee, Vám ponúkame najširšiu škálu káblového aj akumulátorového náradia a príslušenstva pre Vašu stavbu, dielňu, auto či záhradu

Výkopové práce
a autodoprava

Akumulátorové náradie milwaukee

Najväčšou výhodou akumulátorového náradia je jeho mobilita, ktorá poskytuje užívateľovi neobmedzené možnosti jeho použitia na akomkoľvek mieste na stavbe, v dielni, či na výrobnej linke. Užívateľ nieje obmedzený dĺžkou káblu ako pri elektrickom náradí, alebo dĺžkou hadice ako v prípade vzduchového náradia. Neoceniteľnou devízou akumulátorového náradia pre každého profesionála je jeho kompaktnosťtrvácnosťvysoký výkon a sila, pričom vo všetkých týchto atribútoch v mnohých prípadoch až násobne prevyšuje elektrické a vzduchové náradie.

Scroll to Top